Události 2019

V Zátiší Group jsme jedna rodina, lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipising lorem ipsum dolor.

Magazín Zátiší

zatisi

Zimní číslo magazínu Zátiší Group přináší sezónní tipy, rozhovor s šéfkuchařem V Zátiší Igorem Chramcem, gastro trendy 2020 a ta nejvyhlášenější après-ski ...

Více

Svatomartinský brunch

zatisi

Sobota a neděle 9. a 10. 11.

Více

Listopadové novinky v menu

zatisi

V listopadu najdete v našem à la carte menu tyto novinky

Více

Váš večírek v Mlýnci

zatisi

Vánoční večírek či jiná oslava v srdci Prahy a bez starostí

Více

Podzimní magazín

zatisi

Podzimní číslo voní podzimem, kaštanovou polévkou a vínem. Najdete v něm rozhovor s autory nové vizuální identity, povídání o našich nejlepších vínech a spoustu dalších novinek.

Více

Silvestr v Mlýnci

zatisi

Oslavte Nový rok spolu s Mlýncem, vynikajícím jídlem a pitím, živou hudbou a výhledem na Karlův most. Rezervace otevřeny.

Více

Letní magazín

zatisi

Letní číslo magazínu Zátiší přináší rozhovor s Michalem Debrecénim, který vede divizi Fresh & Tasty, vhled do práce našich hostesek a tipy na ovocné drinky. Užijte si s námi rozmarné léto!

Více

Letní menu v Mlýnci

zatisi

Marek Šáda, šéfkuchař restaurace Mlýnec, si pro letošní léto připravil pestré menu. Letní vzduch a dovolenková nálada přímo vybízejí k příjemnému posezení s přáteli. Vyražte do restaurace Mlýnec a užijte si výjimečný letní gastronomický zážitek.

Více

Červnové degustační menu

zatisi

Přelom jara a léta je předzvěstí blížících se dovolených, dlouhých teplých večerů strávených s přáteli a zahrad plných dozrávajícího ovoce. V nich už najdeme první jahody a třešně, ale stále také jarní bylinky a zeleninu. Právě tyto suroviny dodají červnovému menu restaurace Mlýnec tu správnou chuť a barvu.

Více

Jarní magazín

zatisi

Představujeme Vám nový Zátiší Group magazín! Kromě novinek z našich restaurací, cateringu i Fresh and Tasty, Vám přinášíme například tipy na skvělé bary, kde si užít příjemné zakončení večera. Dále se můžete přečíst třeba inspirativní myšleky Sanjiva Suriho, zakladatele Zátiší Group.
 

Více

Květnové degustační menu

zatisi

Hlavní roli v květnovém menu má chřest! Pracujeme výhradně s českým chřestem z farmy v Hostíně u Vojkovic. Podívejte se, jaké pokrmy plné jarních chutí, jsme pro Vás nachystali. Ochutnat je můžete v průběhu celého měsíce.
 

Více

Velikonoční menu

zatisi

Přijďte k nám na velikonoční menu, které můžete ochutnat v průběhu celého měsíce dubna. 
V rámci degustačního menu můžete ochutnat například jehněčí koleno a bůček z farmy Rudimov.

Více

Březnové menu v Mlýnci

zatisi

Šéfkuchař Marek Šáda pro březnové degustační menu vybral tři bohatá jídla a celá degustace je zakončena sladkým dezertem. Přijďte kdykoliv v březnu ochutnat sivena s avokádem, čočkou a kysaným zelím, telecí brzlík s černým kořenem a estragonovou omáčkou nebo perličku s kerblíkem, arašídy a pomelem. Po bohatém hodování se můžete těšit na větrník s madagarskou vanilkou a čokoládou.
 

Více

Valentýnské WOWchery

zatisi

Tu pravou jste si určitě již vybrali. Vyberte si nyní ten správný WOWcher k VALENTÝNU z naší speciální limitované edice.

Více

Valentýnské menu 2019

zatisi

Proč oslavovat lásku pouze 14. února? Na našem Valentýnském menu si můžete pochutnat celý měsíc! Podívejte se, co vše v něm najdete.

Více

Masopustní degustační menu

zatisi

Přijďte k nám oslavit Masopust. Celý leden podáváme speciální degustační masopustní menu. Ochutnáte tradiční vepřovou paštiku, pražskou šunku, grilovaný hřbet z Přeštíka a domácí buchty.

Více

Zimní magazín

zatisi

Představujeme zimní Zátiší Group magazín. Objevte novinky z našich restaurací, cateringu a Fresh and Tasty. Jako vždy v něm najdete inspiraci a tipy ze světa gastronomie z celého světa.

Více

Miska by Zátiší na Manifesto Winter Market

zatisi

Manifesto Winter Market jsou speciální vánoční trhy, kde pro vás všechny naše restaurace a catering připravují až do 23. prosince dobroty pod názvem MISKA by Zátiší. Mlýnec pro vás nachystá své speciální menu v pátek 7. a v sobotu 8. prosince od 12:00 do 20:00.

Více

Vánoční degustační menu

zatisi

Degustační vánoční menu můžete ochutnávat po celý prosinec. Je plné svátečních chutí a najdete v něm například šneky z Krušných hor. Věděli jste, že šneci se u nás připravovali na vánoční stůl už za První republiky a měli na našem území svou tradici? Prohlédněte si celé menu      zde.

Více

Listopadové degustační menu

zatisi

Listopadovým talířům dominuje svatomartinská husa a nejinak tomu bude také u nás, kde si ji můžete vychutnat po celý měsíc. Kromě tohoto tradičního pokrmu se můžete těšit na další podzimní chutě dýně, kaštanů či hrušek. 
 

Více

Silvestr v Mlýnci 2018

zatisi

Představujeme silvestrovské menu, které Vás bude provázet během posledního večera tohoto roku. Tentokrát máte možnost volby - klasické menu nebo vegetariánské. Kromě vynikajících pokrmů a vybraných vín vás čeká jedinečný pohled na Karlův most. 
Přijďte s námi přivítat Nový rok!

Více

Podzimní Zátiší Group magazín

zatisi

Představujeme náš nový Zátiší Group magazín se zajímavými tipy, jak si užít podzim s radostí. Pozveme vás na brunch i na sklenku portského a seznámíme vás s Gianem Lucou z naší divize Fresh and Tasty.

Více

Říjnové menu

zatisi

Představujeme naše nové sezónní menu, které budeme podávat celý říjen.

Více

Zářijové menu

zatisi

Představujeme naše nové sezónní menu, které budeme podávat celé září.

Více

Z magazín

zatisi

Nová porce letních novinek je tu!

Více

Letní novinky

zatisi

Objevte NOVINKY V MENU, které u nás můžete ochutnat celé léto.

Více

Jazzové večery v Mlýnci

zatisi

Ve neděli 17. a 24. června vám k večeři od 19:30 hodin zahraje živá jazzová kapela Jazz Efterrätt.

Více

Červnové menu

zatisi

Ochutnejte naše červnové degustační menu.

Více

Květnové menu

zatisi

Ochutnejte nové květnové menu, kterému dominuje chřest.

Více

Z magazín

zatisi

Ochutnejte porci jarních novinek ze Zátiší Group.

Více

Objevte prostory pro vaši akci

zatisi

Výhled na Karlův most, romantická terasa nad vodou a zbrusu nový interiér. Ideální místo pro vaší party, oběd či večeři pro vaše zaměstnance nebo obchodní partnery.
Prohlédněte si naše prostory a skupinovou nabídku.
 

Více

Velikonoční menu po celý duben

zatisi

Naše nové velikonoční menu můžete ochutnávat v průběhu celého dubna.
 

Více

Vychutnejte si víkendové ráno

zatisi

Víkendy jsou od toho, abychom se rozmazlovali. Proto pro vás každou sobotu a neděli od 11:30 připravujeme mezinárodní brunch. Vyspěte se do růžova a zbytek nechte na nás.

Více

Mlýnec musíte zažít

zatisi

Přečtěte si rozhovor nejen o změně v interiéru Mlýnce s naším manažerem Pavlem Štěpánkem.

Více

Darujte WOW zážitek

zatisi

Udělejte radost svým blízkým nebo obchodním partnerům elegantním wowcherem do některé z restaurací Zátiší Group.

Více