Březnové menu v Mlýnci

Šéfkuchař Marek Šáda pro březnové degustační menu vybral tři bohatá jídla a celá degustace je zakončena sladkým dezertem. Přijďte kdykoliv v březnu ochutnat sivena s avokádem, čočkou a kysaným zelím, telecí brzlík s černým kořenem a estragonovou omáčkou nebo perličku s kerblíkem, arašídy a pomelem. Po bohatém hodování se můžete těšit na větrník s madagarskou vanilkou a čokoládou.
 

Novinky 2019

Letní menu v Mlýnci

Letní menu v Mlýnci

zatisi

28. června 2019

Marek Šáda, šéfkuchař restaurace Mlýnec, si pro letošní léto připravil pestré menu. Letní vzduch a dovolenková nálada přímo vybízejí k příjemnému posezení s přáteli. Vyražte do restaurace Mlýnec a užijte si výjimečný letní gastronomický zážitek.

Více
Červnové degustační menu

Červnové degustační menu

zatisi

5. června 2019

Přelom jara a léta je předzvěstí blížících se dovolených, dlouhých teplých večerů strávených s přáteli a zahrad plných dozrávajícího ovoce. V nich už najdeme první jahody a třešně, ale stále také jarní bylinky a zeleninu. Právě tyto suroviny dodají červnovému menu restaurace Mlýnec tu správnou chuť a barvu.

Více
Jarní magazín

Jarní magazín

zatisi

16. května 2019

Představujeme Vám nový Zátiší Group magazín! Kromě novinek z našich restaurací, cateringu i Fresh and Tasty, Vám přinášíme například tipy na skvělé bary, kde si užít příjemné zakončení večera. Dále se můžete přečíst třeba inspirativní myšleky Sanjiva Suriho, zakladatele Zátiší Group.
 

Více