Brunche s tématem
Best of The Best na Trip Advisoru pro rok 2023
Veganské menu

HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ

4,5

icon rating

trip advisor

4,7

icon rating

facebook

4,6

icon rating

google

Hodnocení

Zažijte elektrizující atmosféru

Vltava proudící přímo pod vašima nohama, romantický výhled na Karlův most a designový interiér inspirovaný dynamickou vodní hladinou. Skvělé jídlo spolu s důrazem na dokonalost každého detailu a profesionální přístup činí z návštěvy restaurace zážitek, který budete chtít zopakovat.

Ochutnejte současnou gastronomii

Šéfkuchař Vladimír Vaníček pro vás oživuje zapomenuté české speciality. S respektem k tradičním postupům se nebojí využít nejmodernějších gastronomických metod, aby dosáhl dokonalé chuti. Výsledkem je nadčasové a elegantní české a mezinárodní menu postavené na sezonních a lokálních surovinách.

Menu
Ochutnejte současnou gastronomii
Zanechte dojem

Zanechte dojem

Restaurace Mlýnec je ideálním místem pro schůzku s láskou vašeho života, ale i obchodním partnerem, či pro oslavu důležitých životních událostí. Lze si také pronajmout část nebo celou restauraci pro speciální příležitosti jako jsou firemní večírky, tiskové konference či další podobné aktivity.

Více o eventech

Nahlédněte kuchařům pod ruce

Otevřená kuchyně plná akční atmosféry, chutí, vůní a zkušených kuchařů vám nabízí perfektní přehled o tom, jakou péči věnujeme přípravě pokrmů. Pohled na náš sehraný tým, který si s nadšením nechává záležet na každém detailu, si určitě užijete stejně jako jídlo, které pro vás připravujeme. Věříme, že se po prvním soustu obrátíte ke kuchyni s úsměvem.

Více o týmu
zatisi_team
zatisi_team
zatisi_team
Více o týmu
zatisi_club

Využijte výhod

Zátiší Club je exkluzivní program pro naše hosty. Jeho členové získávají řadu výhod.

Více o klubu

Darujte zážitek

Překvapte své blízké, přátele nebo obchodní partnery a dopřejte jim skvělý gastronomický zážitek.

Zakoupit wowcher
wowcher