V zatisi

Nahlédněte do kuchyně

Pavel Štěpánek

Pavel Štěpánek

Managing Director

zatisi

Pro Zátiší Group pracuji od roku 1997. Než jsem zakotvil v Mlýnci, sbíral jsem zkušenosti ve všech restauracích i v cateringu. Díky tomu jsem se naučil spoustu nových věcí a poznal řadu lidí, kteří se později stali i mými blízkými přáteli. Na mojí práci mě asi nejvíce baví neustálé změny, díky kterým posouváme Mlýnec pořád dopředu.

T +420 277 000 777 E pavel.stepanek@zatisigroup.cz
Vladimír Vaníček

Vladimír Vaníček

Šéfkuchař

zatisi

Už jako malý se obával, že mu nikdo pořádně neuvaří, tak vzal věci do vlastních rukou. Do Mlýnce nastoupil v roce 2014 na studenou kuchyni a postupně prošel všemi myslitelnými posty. Vladimír dokáže kombinovat chutě opravdu nečekaným způsobem a nejraději pracuje se surovinami českých farmářů. Kdyby vás měl pozvat pouze na jeden chod, zvolil by určitě telecí filet mignon. V životě je mu vlastní pozitivní přístup a nadhled, je proto radost s ním pracovat. Rád běhá a promýšlí nové menu.

E vladimir.vanicek@zatisigroup.cz
Vojtěch Demeter

Vojtěch Demeter

Deputy manager

zatisi

V Zátiší Group pracuji s malou přestávkou již 7 let. Předtím jsem měl různé zkušenosti z pražských restaurací, ale až v Mlýnci se mi podařilo poznat skutečnou prvotřídní gastronomii. Mým hlavním úkolem je nejlepší možná péče o vás, naše hosty, což mě na této práci baví nejvíce.

T +420 277 000 777 E vojtech.demeter@zatisigroup.cz
Jiří Šubrt

Jiří Šubrt

Deputy Manager

zatisi

Hned po škole v roce 1998 jsem potkal majitele Zátiší Group, pana Sanjiva Suriho při pohovoru a ohromil mě natolik, že pro něho pracuji dodnes. Mým hlavním úkolem v Mlýnci je starat se o naše hosty tak, aby odcházeli maximálně spokojení. Těší mě, že tu mohu potkávat lidi z celého světa a poznávat tak různé kultury.

T +420 277 000 777 E jiri.subrt@zatisigroup.cz
Michaela Koutská

Michaela Koutská

Hosteska

logo

Při své práci hostesky v Mlýnci mám možnost využít to, co jsem se naučila při svém studiu gastronomie a cestovního ruchu. Těší mě, že díky své práci můžu být neustále mezi lidmi a osobně s nimi komunikovat. Snažím se být vždy přátelská a pečlivá v plnění vašich přání.

T+420 277 000 777 Emlynec@zatisigroup.cz
Markéta Svobodová

Markéta Svobodová

Guest Relations Manager

logo

Miluji práci s lidmi a když se mi naskytla příležitost pracovat v Mlýnci na pozici vedoucí recepce, neváhala jsem ani minutu. Kromě chodu recepce mám na starosti organizaci eventů u nás v restauraci. Nejvíce mě potěší, když se vše vydaří a během akce vidím spokojené úsměvy našich hostů. Myslím, že lidé by měli jíst více dobrého jídla, protože se to odrazí na jejich zdraví a dobré náladě.

T+420 277 000 777 Emarketa.svobodova@zatisigroup.cz