Tým
x

Šéfkuchař a jeho tým

Marek Šáda - Executive Chef

0

Cesta do Mlýnce, kde jsem přijal svou poslední profesní výzvu, vedla celou řadou skvělých a inspirujících zastávek.

 

V Čechách jsem pracoval v několika špičkových restauracích po boku uznávaných šéfkuchařů, z nichž jeden byl za své umění již oceněn michelinskou hvězdou. Pak jsem odletěl do New Yorku otevřít jako Head Chef restauraci. V San Franciscu jsem v CIA (The Culinary Institute of America) absolvoval kurzy vaření se zaměřením na přípravu ryb a seafood. Poslední zastávkou před návratem do Čech byla Restaurace Acmé v New Yorku, kde jsem pracoval pod vedením Mads Refslund, spoluzakladatele světově proslulé restaurace NOMA v Kodani.

 

Ve volných dnech moc rád trávím čas se svou rodinou. Je skvělé být Mlýnci, mám z toho velkou radost a moc se těším, až se setkáme!

 

Tel.: +420 277 000 777

Email: marek.sada,zatisigroup,cz

 

 

Pavel Štěpánek - Restaurant Manager

0

Za dlouhá léta (od 1997), co pracuji pro Zátiší Group, se stala tahle společnost mojí srdeční záležitostí. Na nejrůznějších pozicích jsem „prošel“ všemi restauracemi i cateringem. Nejen, že jsem se na každém místě naučil mnohému novému, ale poznal jsem řadu skvělých lidí, kteří se později stali mými blízkými přáteli. Proto se každý den snažím, aby všichni naši klienti byli spokojeni a znovu se k nám vraceli. Právě oni jsou naší budoucností.

Když se z terasy Mlýnce dívám na Karlův Most a Pražský Hrad, cítím obrovský respekt k tomu, co naši předci vytvořili. Návrat ke kořenům tradiční kuchyni mě hodně inspiroval a zároveň otevřel nekonečně možností v kombinacích s moderní gastronomií.

Mám rád jak autentickou kuchyni, tak i gastronomické experimenty. Z vína mi sedí Pinot Noir. Samozřejmě z Bourgogne je nejlepší, ale i naši vinaři ho umí skvěle udělat.

Těším se na naše setkávání v Mlýnci.

 


Tel.: +420 277 000 777

Email: pavel.stepanek,zatisigroup,cz

 

Markéta Svobodová - Guest Relations Manager

0

V restauraci Mlýnec jsem díky své nejlepší kamarádce ze základní školy Táně, která už v té době pracovala v sesterské restauraci V Zátiší. S pětiletou přestávkou na mateřské dovolené jsou vlastně od roku 1997 Mlýnec a společnost Zátiší Group celý můj pracovní život.

 

Moc mě baví komunikace s našimi klienty a organizace nejrůznějších akcí. Je opravdu skvělé vidět, když hosté odchází spokojeni, protože se nám podařilo zprostředkovat jim krásné chvíle, nezapomenutelné zážitky, splnit jim přání. Prostě sehraný tým, výborná kuchyně, servis, atmosféra – to jsou přesně faktory, díky kterým to myslím funguje.

 

Když zrovna nepracuji, svůj čas nejraději trávím se svou rodinou. Miluji výlety a pak čokoládu a sladké všeho druhu.

 

 

 

Tel.: +420 277 000 777

Mob.: +420 603 563 335

Fax: +420 246 013  713

Email: marketa.svobodova,zatisigroup,cz

 

Filip Hora - Deputy Manager

0

Již je tomu 14 let co jsem nastoupil do „mého“ Mlýnce. Za tu dobu u společnosti Zátiší Group jsem měl možnost pracovat i v našich sesterských restauracích a zúčastnit se větších cateringových akcí, ale Mlýnec je Mlýnec, prostě moje srdcová záležitost.

Když nejsem v práci, tak se věnuji rodině. Mám tři princezny a myslím, že si každý dovede představit, že občas jsem vlastně v práci rád . Nicméně právě díky rodině jsem tam, kde jsem a jaký jsem a za to jí nesmírně děkuji.

 

 

 

 

 

 

Tel.: +420 277 000 777

Email: filip.hora,zatisigroup,cz, mlynec,zatisigroup,cz

 

 

 

Jiří Šubrt - Deputy Manager

0

Pro Zátiší Group pracuji již od roku 1998, a když jsme otevřeli Mlýnec, byl jsem u toho. Zažil jsem zde už mnoho krásných chvil a potkal velké množství zajímavých lidí – jak mezi hosty, tak mezi kolegy.

Co mě žene stále dál? Je to každý host, který z Mlýnce odchází spokojen. Je úžasné být členem takové firemní rodiny. Sílu a oporu čerpám ale také u své rodiny - mé skvělé manželky a báječných dvojčat. Když mám volno, čas věnuji nejraději právě jim.

 Tel.: +420 277 000 777

Fax: +420 246 013  713

Email: jiri.subrt,zatisigroup,cz, mlynec,zatisigroup,cz


 

 

V Zátiší Mlýnec Bellevue Žofín Garden Zátiší Club
foto foto foto foto